.

.

Одлична цена
1 КОМПЈУТЕР Microfibre Крпа Прашина Торба За правосмукалки Vorwerk Kobold VK140 VK150

1 КОМПЈУТЕР Microfibre Крпа Прашина Торба За правосмукалки Vorwerk Kobold VK140 VK150

DEN 63.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Кеси
Број На Модел На:
Правосмукалка Хартија Прашина Торба
Производи во категоријата
DEN 393.84 -40 %

DEN 321.60 -40 %