.

.

Одлична цена
БРЗИНА СЕНЗОР ЗА РЕНО KANGOO CLIO 7700418919 6001546127 7700414694 7700840042

БРЗИНА СЕНЗОР ЗА РЕНО KANGOO CLIO 7700418919 6001546127 7700414694 7700840042

DEN 95.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Мерен Опсег:
7700414694
Повторливост:
7700414694
Hysteresis:
7700414694
линеарна:
7700414694
Бренд Име:
PABOKAY
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Чувствителност:
7700414694
Резолуција:
7700414694
PABOKAY:
AS000026
Производи во категоријата
DEN 393.84 -36 %

DEN 205.44 -36 %