.

.

Одлична цена
Напредни породување сеопфатна обука за вештини модел (женски модели) BIX-F50

Напредни породување сеопфатна обука за вештини модел (женски модели) BIX-F50

DEN 23544.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
BIX-F50
Тип:
Manikin
Сертификат:
ISO9001/ISO4001
се користи во медицински:
Училиште/Болница
Предмет:
Медицински Науки
Материјал:
Напредни ПВЦ
боја:
Боја на кожа
квалитет:
Висок квалитет
Пол:
Женски
Пакување:
картон или како вашиот бараат
време на испорака:
7-15 работни дена
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 205.44

DEN 393.84

DEN 322.08