.

.

Одлична цена
Античкиот Бронза Месинг JumpRings, во Близина но Unsoldered, за 6mm во дијаметар, 1mm дебели,околу 95-100pcs

Античкиот Бронза Месинг JumpRings, во Близина но Unsoldered, за 6mm во дијаметар, 1mm дебели,околу 95-100pcs

DEN 78.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
X-JRC6MM-AB
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Производ Карактеристики:
Круг
Објектот Тежина:
0.011g
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
античкиот бронза
Обликот:
Круг
единица:
10g
Материјал:
Дувачкиот
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 321.60 -46 %

DEN 322.08 -46 %