.

.

Одлична цена
Нови оригинални 100pcs/многу ATTINY13A-SSU ATTINY13A ATTINY13 TINY13A-SSU TINY13A СОП-8 IC Во парк!

Нови оригинални 100pcs/многу ATTINY13A-SSU ATTINY13A ATTINY13 TINY13A-SSU TINY13A СОП-8 IC Во парк!

DEN 719.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
ATTINY13A-SSU
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП
Бренд Име:
SZHCKJ
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Производи во категоријата
DEN 322.08

DEN 205.44