.

.

Одлична цена
Прекрасна birdcage свадба покана картички свадба/партија/роденден, евтини свадба покани картички

Прекрасна birdcage свадба покана картички свадба/партија/роденден, евтини свадба покани картички

DEN 1212.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Шема:
Виткање Тип
Музика:
No
празник:
Крштевка & Крштевањето,Забава,Роденден,Свадба & Ангажман,Свадба,Нова Година
Број На Модел На:
INC056
Бренд Име:
UOIUO
логото:
бесплатни дизајн
ОЕМ:
на располагање
Производот:
бракот покана картичка примероци
кориснички:
на располагање
Повод:
свадба, забава, роденден, бебе туш, одмор, церемонијата
Големина:
12.8*19cm
Материјал:
боја на хартија, бисер хартија и металик хартија
is_customized:
Yes
Настан & Партија Ставка Type:
Покана Картичка
Производи во категоријата
DEN 321.60