.

.

Одлична цена
AD0812HB-A70GL / AD0812MB-A70GL Dahua Хаи Kang хард диск, видео рекордер фан

AD0812HB-A70GL / AD0812MB-A70GL Dahua Хаи Kang хард диск, видео рекордер фан

DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
Фановите
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
17dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
Yes
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Производи во категоријата
DEN 48.00 -80 %

DEN 43.20 -80 %