.

.

Одлична цена
2015 година нови рачно изработени Фиксна Опрема Handlebar Костец Планински Велосипед на Патот MTB Велосипед Ретро bicicleta велосипед 10 Бои BZT017

2015 година нови рачно изработени Фиксна Опрема Handlebar Костец Планински Велосипед на Патот MTB Велосипед Ретро

DEN 163.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина (cm):
12.6 cm
Бренд Име:
SENQI
Ширина(см):
2,2 см
Материјал:
PU
Производи во категоријата