.

.

Одлична цена
100 Железен Крст Синџири Злато Позлатен Боја-Водење Дојде на Ролна Ѓердан Синџири Diy Накит Наоди 2.5x1mm

100 Железен Крст Синџири Злато Позлатен Боја-Водење Дојде на Ролна Ѓердан Синџири Diy Накит Наоди 2.5x1mm

DEN 1475.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Тежина:
940g
Производ Карактеристики:
станот круг
Број На Модел На:
CH-S067-01
Метална боја:
Golden
Синџир Стил:
Крстот Синџири
единица:
100
Материјал:
Железо
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 155.28 -40 %

DEN 205.44 -40 %

DEN 322.08 -40 %