.

.

Одлична цена
100Pcs/многу 10x7cm Шарени Мини Kraft Плик Бизнис ВИП Картичка, Мали Свадба Партија Покана Картичка Хартија, Пликови за статистика

100Pcs/многу 10x7cm Шарени Мини Kraft Плик Бизнис ВИП Картичка, Мали Свадба Партија Покана Картичка Хартија, Пликови

DEN 430.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
eKangbuy
Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
Стил:
Други
Број На Модел На:
veries
Тип:
плик
Windows:
Никој
боја:
kraft хартија, црвена, розова, жолта, зелена сина
Големина на:
100*70mm
Употреба:
картичка пакет
Материјал:
120gsm kraft хартија
Пакување:
страна пак, добро спакувани;
Производи во категоријата
DEN 249.60 -70 %