.

.

Одлична цена
моќ алатка на батерија,Хит 14.4 VB 4000mAh,Li-ion,EB1412S,EB1414,EB1414L,B1420RS,EB1424,EB1426H,EB1430H,EB14B

моќ алатка на батерија,Хит 14.4 VB 4000mAh,Li-ion,EB1412S,EB1414,EB1414L,B1420RS,EB1424,EB1426H,EB1430H,EB14B

DEN 1159.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тежина:
580g
Напон:
14.4V
Бренд Име:
C&P
Број На Модел На:
Хит 14.4 VB
Номиналниот Капацитет:
4000mah
Големина:
101.7*75.9*108.6
Тип:
Li-Ion
Примена:
моќ алатка
Производи во категоријата