.

.

Одлична цена
24pcs/Пакет Бела Мини Големина СТП Calla Лили Реалниот Допир Calla Цвет Вештачко Цвеќе Свадба Цвет Calla Партија Бесплатен Превозот

24pcs/Пакет Бела Мини Големина СТП Calla Лили Реалниот Допир Calla Цвет Вештачко Цвеќе Свадба Цвет Calla Партија Бесплатен

DEN 419.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Цвет Стил:
Цвет Букет
Материјал:
PE
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
AF-R289
Повод:
Свадба
Тип:
Calla
Бренд Име:
ИНДИГО
Стил:
Цвет
Материјал:
реалниот допир
вкупна должина:
35 cm
Вид:
Екранот Цвет
Цена За:
24 парчиња Цвеќе без вазна
Производи во категоријата
DEN 205.44 -70 %

DEN 322.08 -70 %

DEN 155.28 -70 %