.

.

Одлична цена
Оригиналниот Wltoys A949 A959 A969 A979 Намалување Опрема 1/18 РК Автомобил Резервни Делови ( Материјал: Метал )

Оригиналниот Wltoys A949 A959 A969 A979 Намалување Опрема 1/18 РК Автомобил Резервни Делови ( Материјал: Метал )

DEN 333.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Број На Модел На:
A979 опрема
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 205.44

DEN 155.28