.

.

Одлична цена
Рачно Изработени Убави Жени Шарм Алки 2014 Смола Стакло Цинк Легура Сино Дијамант Стакло Камен Прекрасни Daisy Хривнија

Рачно Изработени Убави Жени Шарм Алки 2014 Смола Стакло Цинк Легура Сино Дијамант Стакло Камен Прекрасни Daisy Хривнија

DEN 152.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Daisy Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
19cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
Сочни Грозје
Производство Функција:
Сино Дијамант Стакло Камен Прекрасни Daisy Хривнија
боја:
слика
позлата:
18k злато позлатен
Животната средина:
за олово и никел ,кадмиум слободни
Број На Модел На:
sl00283
Место на Потекло:
Qingdao Кина
Материјал:
смола стакло ,цинк легура
време на испорака:
20-60days
Повод:
Партија, Годишнина ,Ангажирање, Подароци ,Свадба
Пол:
Жените Девојка
Производи во категоријата
DEN 155.28 -82 %

DEN 322.08 -82 %

DEN 205.44 -82 %