.

.

Одлична цена
BIX-LV14 Високи Око Ретината Лезии Испита Модел WBW132

BIX-LV14 Високи Око Ретината Лезии Испита Модел WBW132

DEN 12942.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
BIX-LV14
Тип:
Manikin
Материјал:
ПВЦ
Сертификат:
ISO9001/ISO4001
боја:
кожата големина
Големина:
Животот големина
се користи во медицински:
училиште, болница
Тип:
лезиите се испита модел
Пакување големина:
1set/кутија 34*27.5*30cm 4kg
Рок на плаќање:
Зачувам, T/T, paypal, банкарски, Western union
Производи во категоријата
DEN 321.60

DEN 322.08

DEN 155.28