.

.

Одлична цена
20pcsмногу Висок квалитет не се држи на силиконски восок мал сад сад 9ml силикони сад за восок спреј, производство Кина

20pcsмногу Висок квалитет не се држи на силиконски восок мал сад сад 9ml силикони сад за восок спреј, производство

DEN 396.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Големина:
S
Мирудии Сад стилови:
Не-Поклопец дупка
Материјал:
Силиконска Гума
Капацитет:
0-100ml
Функција:
Еко-Пријателски
Пакување:
>10
Бренд Име:
YUHAOSHENGTECH
Употреба:
medicall отпад сад
Производи во категоријата
DEN 321.60