.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 5PCS STM32F103ZET6 LQFP144 нови Оригинални најдобар квалитет

Бесплатен превозот 5PCS STM32F103ZET6 LQFP144 нови Оригинални најдобар квалитет

DEN 598.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
STM32F103ZET6
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Меѓународниот стандард
Производи во категоријата
DEN 155.28