.

.

Одлична цена
DoreenBeads Embellishments Наоди Filigree Обвива Конектори Триаголник Антички Бронза 22.0 mm x 22.0 мм,100 Компјутери од yiwu

DoreenBeads Embellishments Наоди Filigree Обвива Конектори Триаголник Антички Бронза 22.0 mm x 22.0 мм,100 Компјутери

DEN 89.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
B46661
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
/
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
DoreenBeads
Производи во категоријата