.

.

Одлична цена
Kpop Лист Синџири Нараквици Австриската Кристал Злато/Сребрена Боја Накит, Модни Накит За Жените Со Висок Квалитет Бренд H732

Kpop Лист Синџири Нараквици Австриската Кристал Злато/Сребрена Боја Накит, Модни Накит За Жените Со Висок Квалитет

282.24
DEN 282.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Kpop
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H732
Должина:
8 inches
Стил:
Романтични
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Производи во категоријата