.

.

Одлична цена
Doreen Кутија 2015 година нови Бакар Разубавувањето Наоди Круг Сребрена боја Шупливи Цвет Шема 25mm x 25мм(1 x1),50PCs

Doreen Кутија 2015 година нови Бакар Разубавувањето Наоди Круг Сребрена боја Шупливи Цвет Шема 25mm x 25мм(1 x1),50PCs

DEN 132.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
B40081
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
/
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Doreen Кутија
Производи во категоријата