.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 10PCS STM32F103C8T6 LQFP-48 нови Оригинални најдобар квалитет

Бесплатен превозот 10PCS STM32F103C8T6 LQFP-48 нови Оригинални најдобар квалитет

DEN 359.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
STM32F103C8T6
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Меѓународниот стандард
Производи во категоријата