.

.

Одлична цена
8SEASONS Разубавувањето Наоди Антички Бронза Шупливи 4.8 cm x 3.5 см(1 7/8 x 1 3/8),50PCs

8SEASONS Разубавувањето Наоди Антички Бронза Шупливи 4.8 cm x 3.5 см(1 7/8 x 1 3/8),50PCs

DEN 89.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
B39806
Производ Карактеристики:
/
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
60.5g
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Висина:
0inch
Производи во категоријата