.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот !Keyestudio МЕГА Protoshield/прототип проширување одбор V3 за Arduino+breadboard

Бесплатен превозот !Keyestudio МЕГА Protoshield/прототип проширување одбор V3 за Arduino+breadboard

DEN 144.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Вози IC
Напон:
5V
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
V3
Бренд Име:
keyestudio
Примена:
Електрични Играчка
Состојба:
Нови
Производи во категоријата