.

.

Одлична цена
Glossmeter Површина за Чистење Сјај Метар Тестер ГМ-06 Vancometer 0.1-200Gu

Glossmeter Површина за Чистење Сјај Метар Тестер ГМ-06 Vancometer 0.1-200Gu

DEN 4387.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
FRU
Број На Модел На:
ГМ-06
Екранот:
4 Цифри позадинско осветлување на LCD
Мерење На Геометријата:
60 степени
Опсег:
0.1 ~ 200 Сјај Единици
Точноста:
± 1.0 GU
Резолуција:
0.1 GU
Повторливост:
± 0.5 GU
Мерење Област:
7 x 14 mm (Елипса)
Податоци За Памтење:
254 Групи
работна Состојба Температура :
0 ~ 40 C Влажност
Производи во категоријата