.

.

Одлична цена
8SEASONS Разубавувањето Наоди Круг Антички Бронза Шупливи Цвет Шема 24mm(1) Диа,100PCs

8SEASONS Разубавувањето Наоди Круг Антички Бронза Шупливи Цвет Шема 24mm(1) Диа,100PCs

DEN 106.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
B39805
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
/
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Производи во категоријата