.

.

Одлична цена
8SEASONS Конектори Наоди Круг антички сребрен-боја Cabochon Settings(Одговара 12.0 mm)x 20mm 14mm(6/8 x 4/8),100 Компјутери

8SEASONS Конектори Наоди Круг антички сребрен-боја Cabochon Settings(Одговара 12.0 mm)x 20mm 14mm(6/8 x 4/8),100 Компјутери

DEN 130.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
B46020
Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
/
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Производи во категоријата