.

.

Одлична цена
8SEASONS Embellishments Наоди Круг Златен Тон Cabochon Прилагодување(Одговара 14mm Кол)Никел Слободни 24mm x 24mm,50PCs

8SEASONS Embellishments Наоди Круг Златен Тон Cabochon Прилагодување(Одговара 14mm Кол)Никел Слободни 24mm x 24mm,50PCs

DEN 130.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
/
Објектот Ширина:
0.19cm
Број На Модел На:
B41481
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Дијаметар:
2.4cm
Објектот Должина:
2.4cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Висина:
2.4cm
Објектот Тежина:
0g
Производи во категоријата