.

.

Одлична цена
2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот За Mazda 323 1.6 КОЛАТА СЕРПЕНТИНА ОЕМ НЕ# ZZY1-18-100 F005X11773 ZZY118100

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот За Mazda 323 1.6 КОЛАТА СЕРПЕНТИНА ОЕМ НЕ ZZY1-18-100 F005X11773 ZZY118100

DEN 1152.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Бренд Име:
hifuly
Осветленост Дел Број:
ZZY1-18-100
Материјал:
метал смола и бакарна жица
Производителот Дел Број:
F005X11773 ZZY118100
Име на производ:
палење серпентина
О. е. Не:
F005X11773 ZZY118100
Гаранција:
12 месеци
квалитет:
100%тестирано
Место на Потекло:
Хунан, Кина (Копно)
сертификација:
TS 16949
Погоден модел:
Mazda 323 1.6
Производи во категоријата