.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот qn18011701 кристал цвет салфетка прстен за свадба 12 компјутери , декорација салфетка носителот

Бесплатен превозот qn18011701 кристал цвет салфетка прстен за свадба 12 компјутери , декорација салфетка носителот

DEN 477.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Бренд Име:
quaeas
Број На Модел На:
qn18011701
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
acrylc
Број На Модел На:
qn18011701
Материјал:
кристал камен акрилик
Големина:
dia3.5/4.2
боја:
злато/сребрена/црвена/сино/etc
Многу бои:
Акрилик
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Производи во категоријата