.

.

Одлична цена
Liitokala lii-100 1.2 V 3.2 V 3.7 V 26650 16340 Паметен Полнач+1PCS ICR18650-26FM 2600mAh 18650 За Samsung светло батерии

Liitokala lii-100 1.2 V 3.2 V 3.7 V 26650 16340 Паметен Полнач+1PCS ICR18650-26FM 2600mAh 18650 За Samsung светло

DEN 237.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
Lii-100+ICR18650-26FM
Батеријата Број:
1pcs
Големина:
18650
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Бренд Име:
liitokala
Тип:
Li-Ion
Производи во категоријата