.

.

Одлична цена
За Motorola G5 Плус XT1681 XT1683 XT1682 XT1685 Екран на Допир Digitizer Lcd Дисплеј Собранието Панел Замена Бесплатен Превозот

За Motorola G5 Плус XT1681 XT1683 XT1682 XT1685 Екран на Допир Digitizer Lcd Дисплеј Собранието Панел Замена Бесплатен

DEN 590.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Број На Модел На:
за G5
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Бренд Име:
KUERT
Компатибилен Бренд:
Motorola
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Резолуција На Екранот:
1280x800
Производи во категоријата