.

.

Одлична цена
Нови Arriver Голема Size 8-11mm Природните Слатководни Бисер Хривнија рачно изработени од Кожа Бисер Накит Совршен Лејди Свадба Партија Подарок

Нови Arriver Голема Size 8-11mm Природните Слатководни Бисер Хривнија рачно изработени од Кожа Бисер Накит Совршен

DEN 408.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
6inches, 7inches, 7.5inches, 8inches, 15inches necklace, 16inches necklace, 17inches necklace, 18inches necklace, 20inches necklace
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Компир
Број На Модел На:
2018bc-18
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Метали Тип:
Никој
накит:
бисер хривнија
Бисер Тип:
слатководни бисер
бисер сјај:
Висок
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
Бисер Форма:
Компир
бисер nacre:
сите(100% nacre)
бисер боја:
бела olor
Затворач:
бисер затворач
бисер големина:
8-11mm
Должина:
From 6inches To 20inches For choose
Производи во категоријата