.

.

Одлична цена
2017 IPC Intel J1900 Одборот 4G Плоча Со Допир на Функцијата За Индустриски Таблета Плоча

2017 IPC Intel J1900 Одборот 4G Плоча Со Допир на Функцијата За Индустриски Таблета Плоча

DEN 4127.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
PCM3-J1900
Тип:
Вградени Индустриски Плоча
Бренд Име:
Ling Џијанг
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel J1900 ПРОЦЕСОРОТ
Чипсет:
Intel Bay трага СПЦ
меморија:
Одборот 2Г до 4G
SATA:
1*SATA,1*М-SATA
систем:
Win7/Win8/Linux
lan:
1*10/100/1000Mbps RJ45
Димензии:
156*119(mm)
Напојување:
9V-25V
Нето тежина:
0.2 kg(Вклучувајќи го и heatsink)
Екранот:
Onbaord 1*VGA/1*ДП
Производи во категоријата