.

.

Одлична цена
Замена на Проектор Крушка Светилка RLC-071 за PJD6253/ PJD6553W/PJD6383/PJD6683W/PJD6383S

Замена на Проектор Крушка Светилка RLC-071 за PJD6253/ PJD6553W/PJD6383/PJD6683W/PJD6383S

DEN 816.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
RLC-071
SKU:
RLC-071
База Тип:
p-вип
Употреба:
бизнис образование дома
Гаранција:
120 дена
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Траење на живот:
2000hrs
Одговара за:
PJD6253/ PJD6553W/PJD6383/PJD6683W/PJD6383S
поврзани моќ:
240W
Напон:
110-220v
оригиналниот:
Кина
Производи во категоријата