.

.

Одлична цена
Новиот Бренд Camshaft Позиција Сензор J5T30771 За Мицубиши Eclipse Galant Lancer 2.4 L l4

Новиот Бренд Camshaft Позиција Сензор J5T30771 За Мицубиши Eclipse Galant Lancer 2.4 L l4

DEN 401.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Холцер
Повторливост:
J5T30771
Производителот Дел Број:
J5T30771
линеарна:
1
Чувствителност:
1
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Бренд Име:
СОРГО
Осветленост Дел Број:
MR578768
Мерен Опсег:
1
Сместување:
Вратило
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал:
Стандард
Автомобил Производител:
Мицубиши
Производителот Дел Број:
Осветленост Дел Број:
MR578768
Производи во категоријата
DEN 6480.00 -50 %

DEN 249.60 -50 %