.

.

Одлична цена
РК Автомобил WLtoys A959 A969 A979 Надградба на Дел Метал Пред Задните Рака Круг Pin 40.5*2mm За РК 1/18 Скала Модели Сребро.

РК Автомобил WLtoys A959 A969 A979 Надградба на Дел Метал Пред Задните Рака Круг Pin 40.5*2mm За РК 1/18 Скала Модели

DEN 55.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Големина:
for 1/18
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
A580066
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Пред Задните Рака Круг Pin
Производи во категоријата