.

.

Одлична цена
ЗА A. У D. јас RS5 /задните воздушна суспензија airspring Двојно convolute гума шок апсорбер/пневматски делови/воздушна суспензија

ЗА A. У D. јас RS5 /задните воздушна суспензија airspring Двојно convolute гума шок апсорбер/пневматски делови/воздушна

DEN 2040.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Поставување на Возило:
На Задното Лево, Заден Десен
RS5-Година:
2014,2011,2013,2015
Бренд Име:
AIRMEXT
Audi Модел:
RS5
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал:
PCBR /Природна гума
smíchu/заклучување прстени:
машина направени од алуминиум/Нерѓосувачки челик
OEM / ODM:
Yes
Ефективна Кол.:
108MM
Макс Кол. во 0.7 Mpa:
130mm
Макс висина:
192mm
Min Висина:
80mm
Точка име :
одвоени задни воздушна суспензија
Модел fitment:
RS5
Крстот задните комплет:
P/N 75658
Производи во категоријата