.

.

Одлична цена
2 парчиња 40cm Дрвени Прачки Rute Џез Тапани Стапови Drumsticks Ударни Инструменти, Прибор за Тапан Сет

2 парчиња 40cm Дрвени Прачки Rute Џез Тапани Стапови Drumsticks Ударни Инструменти, Прибор за Тапан Сет

DEN 177.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна, Црвена
Големина:
-
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
IRIN
Производи во категоријата