.

.

Одлична цена
НИ Plug 2 Двојна USB Порт 2.1 Патна Ѕид Адаптер за Полнач За Мобилен Мобилен Телефон Таблета USB Напојување со Кабел Електроника 1PC

НИ Plug 2 Двојна USB Порт 2.1 Патна Ѕид Адаптер за Полнач За Мобилен Мобилен Телефон Таблета USB Напојување со Кабел

DEN 42.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Приклучок Тип:
US
Бренд Име:
JETTING
USB Порти:
2
Излезен Интерфејс:
USB
Излез:
5V/2.1 A
Квалитетот сертификација:
CCC
Компатибилен Бренд:
HTC,Samsung,Motorola,Blackberry,LG
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Број На Модел На:
НИ Plug 2 Двојна USB Порт 2.1 Патна Ѕид Адаптер за полнење
Тип:
Патување
Производи во категоријата