.

.

Одлична цена
Убавината Помине Уметност За 200pcs 1.5*3мм Сребро Метал Помине Уметност Декорација 3D Триаголник Studs Совети DIY 290214

Убавината Помине Уметност За 200pcs 1.5*3мм Сребро Метал Помине Уметност Декорација 3D Триаголник Studs Совети DIY

DEN 59.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
290214-2*2
Тежина:
5g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ywbeads
Големина:
3mm approx
Количина:
200
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Производи во категоријата