.

.

Одлична цена
За Sony Xperia Таблет Z2 SGP511 SGP512 SGP521 SGP541 Екран на Допир Digitizer Стакло Lcd Дисплеј Собранието Бесплатен Превозот

За Sony Xperia Таблет Z2 SGP511 SGP512 SGP521 SGP541 Екран на Допир Digitizer Стакло Lcd Дисплеј Собранието Бесплатен

DEN 1896.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Број На Модел На:
За таблет z2
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Бренд Име:
KUERT
Компатибилен Бренд:
За sony
Производи во категоријата