.

.

Одлична цена
Количка за Бања Складирање Носителот Поддршка Рек Ѕид-монтирани Чување на Организаторот За Басени Четки Кујна Рек Носители D1820

Количка за Бања Складирање Носителот Поддршка Рек Ѕид-монтирани Чување на Организаторот За Басени Четки Кујна Рек

DEN 251.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
D1820
Бренд Име:
TSSAAG
Нема. на Групи:
Еден
Употреба:
Басени
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Класификација:
Виткање Багажник
Применливи Простор:
Бања
Материјал:
ABC
Производи во категоријата