.

.

Одлична цена
бесплатен превозот 10PCS AT24C256 24C256 НАТОПИ-8 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

бесплатен превозот 10PCS AT24C256 24C256 НАТОПИ-8 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

DEN 72.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Број На Модел На:
24C256
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Производи во категоријата