.

.

Одлична цена
Далечински Управувач За Panasonic DMR-EX769EPK DMR-EX769EPS N2QAYB000461 DMR-EH53 DMR-EH63 N2QAYB000329 DVD Плеер Снимач

Далечински Управувач За Panasonic DMR-EX769EPK DMR-EX769EPS N2QAYB000461 DMR-EH53 DMR-EH63 N2QAYB000329 DVD Плеер

DEN 333.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes
Производи во категоријата