.

.

Одлична цена
JAVRICK Зголеми Цвет Собираат Прстен Носителот на Екранот Кутија за Чување на Накит Подарок Кутија

JAVRICK Зголеми Цвет Собираат Прстен Носителот на Екранот Кутија за Чување на Накит Подарок Кутија

DEN 40.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
1.77inch
Објектот Дијаметар:
1.77inch
Објектот Ширина:
1.38inch
Број На Модел На:
Q81DD12169%
Производ Карактеристики:
Материјал
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Тежина:
25g
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Должина:
1.77inch
Материјал:
Ткаенини
Производи во категоријата