.

.

Одлична цена
Оригиналниот 6015 DC12V 0.11 НА 6CM AD0612MB-D70GL напојување вентилаторот за ладење шасија

Оригиналниот 6015 DC12V 0.11 НА 6CM AD0612MB-D70GL напојување вентилаторот за ладење шасија

DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
Фановите
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
17dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
Yes
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Производи во категоријата
DEN 249.60 -80 %

DEN 43.20 -80 %