.

.

Одлична цена
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН SHARAN 2000-2010 Халоген светлата Одлична Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи Ореол Прстен за полнење

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН SHARAN 2000-2010 Халоген светлата Одлична Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи Ореол

DEN 1072.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Тежина:
0.3kg
Sharan-Година:
2006,2007,2005,2002,2008,2003,2004
Објектот Дијаметар:
00inch
Име На Модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН SHARAN 2000-2010 Халоген светлата
Бренд Име:
geerge
Материјал Тип:
PC+smd led ангел очи прстени
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Тип На Објект:
Ден Светлина
Фолксваген Модел:
Sharan
Специјални Функции:
Дневни светла, и декорација
Фреквенција:
40 ± 5%
Waltage:
16 ±10%W
живот време:
повеќе од 30.000 часа
гаранција:
Yes
Осветленост Дел Број:
6x Посветла од CCFL Прстен Маркер Светилки 80-108
Леќа:
Вклучени
Напон:
12.6-13.8V
Производи во категоријата