.

.

Одлична цена
Швајцарија Nesun Шупливи Tourbillon Види Мажите Луксузен Бренд Автоматски Механички машки Часовници Sapphire Водоотпорен часовник N9091-3

Швајцарија Nesun Шупливи Tourbillon Види Мажите Луксузен Бренд Автоматски Механички машки Часовници Sapphire Водоотпорен

DEN 4401.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Фаза На Месечината,Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Светлечки Раце
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
42mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
27CM
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Leatherette
Број На Модел На:
N9091-3
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бренд Име:
Nesun
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Пол:
Мажи
Производи во категоријата