.

.

Одлична цена
BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Lifan X40 Hatchback (2015 Година Наваму) 305mm,Авто Accessorie Стил

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Lifan X40 Hatchback (2015 Година

DEN 165.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
За Возило Брендови/Модел:
AC
Бренд Име:
BROSHOO
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
HD чисти
Име На Модел:
BR-LFH-04
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Автомобил Производител:
Непријател Lifan
Lifan Модел:
За X40
Година:
До 2015-
Производи во категоријата