.

.

Одлична цена
820uf2.5V Нови оригинални 820uf 2.5 V цврст-држава capacitor плоча графичка картичка со 8 * 8 mm големина 10PCS во акции може да се плати

820uf2.5V Нови оригинални 820uf 2.5 V цврст-држава capacitor плоча графичка картичка со 8 * 8 mm големина 10PCS во

DEN 46.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
интегрирано коло
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
Меѓународниот стандард
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Материјали 1:
esp32
Електронски Компоненти & Материјали 2:
esp8266
Електронски Компоненти & 3 Материјали:
amplifie
Електронски Компоненти & Резерви 4:
dht22
Електронски Компоненти & Материјали 5:
stm32
Производи во категоријата
DEN 43.20 -89 %